ERJ-1GCF5R10C Panasonic
  • Part Number: ERJ-1GCF5R10C
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: RESISTOR SMD 5.1 OHM 1% 0201
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about ERJ-1GCF5R10C Panasonic
    ERJ-1GCF5R10C Panasonic
    ERJ-1GCF5R10C is manufactured by Panasonic and is categorized in the Unclassified category. ERJ-1GCF5R10C is described as RESISTOR SMD 5.1 OHM 1% 0201. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM