ERJ-1GCF2R70C Panasonic
  • Part Number: ERJ-1GCF2R70C
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: RESISTOR SMD 2.7 OHM 1% 0201
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about ERJ-1GCF2R70C Panasonic
    ERJ-1GCF2R70C Panasonic
    ERJ-1GCF2R70C is manufactured by Panasonic and is categorized in the Unclassified category. ERJ-1GCF2R70C is described as RESISTOR SMD 2.7 OHM 1% 0201. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM