ERG-3SJ821 Panasonic
  • Available: 2,931
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ821 Panasonic
    ERG-3SJ821 Panasonic
    ERG-3SJ821 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ821 is described as RES 820 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"