ERG-3SJ563A Panasonic
  • Available: 5,040
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ563A Panasonic
    ERG-3SJ563A Panasonic
    ERG-3SJ563A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ563A is described as RES 56K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.