ERG-3SJ431 Panasonic
  • Available: 3,054
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ431 Panasonic
    ERG-3SJ431 Panasonic
    ERG-3SJ431 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ431 is described as RES 430 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"