ERG-3SJ220A Panasonic
  • Available: 8,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ220A Panasonic
    ERG-3SJ220A Panasonic
    ERG-3SJ220A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ220A is described as RES 22 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM