ERG-3SJ203 Panasonic
  • Available: 3,808
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ203 Panasonic
    ERG-3SJ203 Panasonic
    ERG-3SJ203 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ203 is described as RES 20K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK