ERG-3SJ183A Panasonic
  • More about ERG-3SJ183A Panasonic
    ERG-3SJ183A Panasonic
    ERG-3SJ183A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ183A is described as RES 18K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.