ERG-3SJ113 Panasonic
  • Available: 2,220
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ113 Panasonic
    ERG-3SJ113 Panasonic
    ERG-3SJ113 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ113 is described as RES 11K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS