ERG-3SJ104 Panasonic
  • Available: 14,151
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ104 Panasonic
    ERG-3SJ104 Panasonic
    ERG-3SJ104 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ104 is described as RES 100K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.