ERG-2SJ820 Panasonic
  • Available: 13,997
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ820 Panasonic
    ERG-2SJ820 Panasonic
    ERG-2SJ820 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ820 is described as RES 82 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN