ERG-2SJ682A Panasonic
  • Available: 16,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ682A Panasonic
    ERG-2SJ682A Panasonic
    ERG-2SJ682A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ682A is described as RES 6.8K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.