ERG-2SJ471A Panasonic
  • More about ERG-2SJ471A Panasonic
    ERG-2SJ471A Panasonic
    ERG-2SJ471A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ471A is described as RES 470 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"