ERG-2SJ273 Panasonic
  • Available: 7,245
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ273 Panasonic
    ERG-2SJ273 Panasonic
    ERG-2SJ273 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ273 is described as RES 27K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.