ERG-2SJ270A Panasonic
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ270A Panasonic
    ERG-2SJ270A Panasonic
    ERG-2SJ270A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ270A is described as RES 27 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE