ERG-2SJ201A Panasonic
  • Available: 57,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ201A Panasonic
    ERG-2SJ201A Panasonic
    ERG-2SJ201A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ201A is described as RES 200 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"