ERG-2SJ201 Panasonic
  • Available: 12,510
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ201 Panasonic
    ERG-2SJ201 Panasonic
    ERG-2SJ201 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ201 is described as RES 200 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE