ERG-2SJ122A Panasonic
  • Available: 36,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ122A Panasonic
    ERG-2SJ122A Panasonic
    ERG-2SJ122A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ122A is described as RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE