ERG-2SJ121 Panasonic
  • Available: 3,983
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ121 Panasonic
    ERG-2SJ121 Panasonic
    ERG-2SJ121 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ121 is described as RES 120 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK