ELT-5KT6R8MA Panasonic
  • Part Number: ELT-5KT6R8MA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 760MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,801
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELT-5KT6R8MA Panasonic
    ELT-5KT6R8MA Panasonic
    ELT-5KT6R8MA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELT-5KT6R8MA is described as FIXED IND 6.8UH 760MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.