ELT-5KT680LB Panasonic
  • Part Number: ELT-5KT680LB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 260MA 2.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,057
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELT-5KT680LB Panasonic
    ELT-5KT680LB Panasonic
    ELT-5KT680LB is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELT-5KT680LB is described as FIXED IND 68UH 260MA 2.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM