ELT-5KT4R7MB Panasonic
  • Part Number: ELT-5KT4R7MB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 950MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 38,358
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELT-5KT4R7MB Panasonic
    ELT-5KT4R7MB Panasonic
    ELT-5KT4R7MB is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELT-5KT4R7MB is described as FIXED IND 4.7UH 950MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.