ELT-5KT470LB Panasonic
  • Part Number: ELT-5KT470LB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 300MA 1.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,114
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELT-5KT470LB Panasonic
    ELT-5KT470LB Panasonic
    ELT-5KT470LB is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELT-5KT470LB is described as FIXED IND 47UH 300MA 1.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.