ELT-5KT3R3MA Panasonic
  • Part Number: ELT-5KT3R3MA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1A 170 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELT-5KT3R3MA Panasonic
    ELT-5KT3R3MA Panasonic
    ELT-5KT3R3MA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELT-5KT3R3MA is described as FIXED IND 3.3UH 1A 170 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.