ELL-SFG6R8NA Panasonic
  • Part Number: ELL-SFG6R8NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 950MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELL-SFG6R8NA Panasonic
    ELL-SFG6R8NA Panasonic
    ELL-SFG6R8NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELL-SFG6R8NA is described as FIXED IND 6.8UH 950MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK