ELL-SFG4R7NA Panasonic
  • Part Number: ELL-SFG4R7NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELL-SFG4R7NA Panasonic
    ELL-SFG4R7NA Panasonic
    ELL-SFG4R7NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELL-SFG4R7NA is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.