ELL-SFG330MA Panasonic
  • Part Number: ELL-SFG330MA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 410MA 860 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELL-SFG330MA Panasonic
    ELL-SFG330MA Panasonic
    ELL-SFG330MA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELL-SFG330MA is described as FIXED IND 33UH 410MA 860 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.