ELL-ATV271M Panasonic
  • Part Number: ELL-ATV271M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 270UH 600MA 460 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,299
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELL-ATV271M Panasonic
    ELL-ATV271M Panasonic
    ELL-ATV271M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELL-ATV271M is described as FIXED IND 270UH 600MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE