ELJ-RE82NGF3 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE82NGF3
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82NH 250MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 29
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE82NGF3 Panasonic
    ELJ-RE82NGF3 Panasonic
    ELJ-RE82NGF3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE82NGF3 is described as FIXED IND 82NH 250MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"