ELJ-RE68NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE68NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,152
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE68NJFA Panasonic
    ELJ-RE68NJFA Panasonic
    ELJ-RE68NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE68NJFA is described as FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.