ELJ-RE68NJF3 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE68NJF3
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-RE68NJF3 Panasonic
    ELJ-RE68NJF3 Panasonic
    ELJ-RE68NJF3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE68NJF3 is described as FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS