ELJ-RE56NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE56NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 237,677
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE56NJFA Panasonic
    ELJ-RE56NJFA Panasonic
    ELJ-RE56NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE56NJFA is described as FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.