ELJ-RE56NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE56NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 72,336
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE56NGFA Panasonic
    ELJ-RE56NGFA Panasonic
    ELJ-RE56NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE56NGFA is described as FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL