ELJ-RE47NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE47NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 181,019
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE47NJFA Panasonic
    ELJ-RE47NJFA Panasonic
    ELJ-RE47NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE47NJFA is described as FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM