ELJ-RE47NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE47NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 196,566
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE47NGFA Panasonic
    ELJ-RE47NGFA Panasonic
    ELJ-RE47NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE47NGFA is described as FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F