ELJ-RE39NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE39NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 190,338
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE39NJFA Panasonic
    ELJ-RE39NJFA Panasonic
    ELJ-RE39NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE39NJFA is described as FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"