ELJ-RE39NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE39NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,629
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE39NGFA Panasonic
    ELJ-RE39NGFA Panasonic
    ELJ-RE39NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE39NGFA is described as FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V