ELJ-RE39NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE39NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-RE39NGF2 Panasonic
    ELJ-RE39NGF2 Panasonic
    ELJ-RE39NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE39NGF2 is described as FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB