ELJ-RE33NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE33NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 663,087
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE33NJFA Panasonic
    ELJ-RE33NJFA Panasonic
    ELJ-RE33NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE33NJFA is described as FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"