ELJ-RE33NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE33NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,712
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE33NJF2 Panasonic
    ELJ-RE33NJF2 Panasonic
    ELJ-RE33NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE33NJF2 is described as FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"