ELJ-RE33NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE33NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-RE33NGF2 Panasonic
    ELJ-RE33NGF2 Panasonic
    ELJ-RE33NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE33NGF2 is described as FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V