ELJ-RE27NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE27NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27NH 300MA 550 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 311,936
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE27NJFA Panasonic
    ELJ-RE27NJFA Panasonic
    ELJ-RE27NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE27NJFA is described as FIXED IND 27NH 300MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ