ELJ-RE27NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE27NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27NH 300MA 550 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 81,679
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE27NGFA Panasonic
    ELJ-RE27NGFA Panasonic
    ELJ-RE27NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE27NGFA is described as FIXED IND 27NH 300MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM