ELJ-RE22NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE22NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-RE22NJF2 Panasonic
    ELJ-RE22NJF2 Panasonic
    ELJ-RE22NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE22NJF2 is described as FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A