ELJ-RE18NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE18NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18NH 350MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 68,808
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE18NGF2 Panasonic
    ELJ-RE18NGF2 Panasonic
    ELJ-RE18NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE18NGF2 is described as FIXED IND 18NH 350MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE