ELJ-RE15NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE15NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15NH 350MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-RE15NGF2 Panasonic
    ELJ-RE15NGF2 Panasonic
    ELJ-RE15NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE15NGF2 is described as FIXED IND 15NH 350MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE