ELJ-RE12NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE12NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 400MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 145,822
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE12NGFA Panasonic
    ELJ-RE12NGFA Panasonic
    ELJ-RE12NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE12NGFA is described as FIXED IND 12NH 400MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.