ELJ-RE12NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE12NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 400MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-RE12NGF2 Panasonic
    ELJ-RE12NGF2 Panasonic
    ELJ-RE12NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE12NGF2 is described as FIXED IND 12NH 400MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A