ELJ-RE10NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-RE10NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 212,193
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-RE10NJFA Panasonic
    ELJ-RE10NJFA Panasonic
    ELJ-RE10NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-RE10NJFA is described as FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.