ELJ-QF39NGF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF39NGF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,392
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF39NGF Panasonic
    ELJ-QF39NGF Panasonic
    ELJ-QF39NGF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF39NGF is described as FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.